Restaurace Ostrava

Restaurace Viktoria Ostrava

Ostrava > Ostrava Poruba - centrum > Restaurace Viktoria
Restaurace Viktoria
Francouzská 5, Ostrava - Poruba
Otevírací doba
Po-Čt 08:00-23:00
Pá 08:00-24:00
So 11:00-24:00
Ne 11:00-22:00
Tel: 596 630 353
www.restaurace-viktoria.cz

Viktoria patří mezi lepší italské restaurace a pizzerie, na které v Ostravě můžete narazit. Svým hostům nabízí několik jídel z pravé italské kuchyně a pizzu z italského těstíčka. Má velkou kapacitu a to až 150 míst, takže rezervaci předem většinou potřebovat nebudete. Každý den nabízí několik druhů menu a náročnější zákazníci ocení možnost zakoupení si lepšího Business menu.


Fotografie restaurace

Restaurace ViktoriaRestaurace ViktoriaRestaurace Viktoria
Restaurace ViktoriaRestaurace ViktoriaRestaurace Viktoria


Restaurace Viktoria - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
PASKEROVÁ
Dobrý den, v sobotu jsem u Vás byla na obědě a dle nabídky jsem si vybrala salát s křupavými kousky kuřete. jelikož na obrázku to byla slušná porce masa (4 kousky), tak na talíři jsem měla 2 a 1/4 menších kousků. Vzhledem k tomu, že neuvádíte množství masa v gramech už na jídelním lístku, nestěžovala jsem si. Ale za tu cenu dostat mísu "zelí" v hodnotě 50kč se mi zdá přehbabé. Vím, že k Vám již na jídlo nepůjdu. Paskerová

Silvester bocko
Ešte som u vás nebol ale chcem sa spýtať kúpite od nás čerstvé hluzovky? Po vašom lanìže

Josef B.
Kdysi dobrá restaurace, aktuálně ne. Jídlo, které kuchař vydá a číšník schopen následně přinést na stůl ( př. pizza s minimem ingrediencí, zřejmě několikrát ohřáté žebra, tedy vysušené ), je tragédie. A nejsem jediný s touto zkušeností. Ale díky, že v Porubě jsou i lepší podniky.

Saskia
Nelíbí se mi a je tam draho a jídlo hnus

petr m.
denní menu děs! obsluha to samé