Restaurace Ostrava

Restaurace Venuše Ostrava

Ostrava > Ostrava Jih > Restaurace Venuše
Restaurace Venuše
Dr. Martínka 1295, Ostrava - Hrabůvka
Otevírací doba
Po-Ne 11:00-24:00

Nově otevřená italská restaurace a pizzerie Venuše v Ostravě. Přijďte si pochutnat na pravých italských specialitách nebo si vychutnejte křupavoučkou pizzu. Přes den podnik nabízí polední menu za výhodné ceny.


Fotografie restaurace

Restaurace VenušeRestaurace VenušeRestaurace Venuše
Restaurace VenušeRestaurace VenušeRestaurace Venuše


Restaurace Venuše - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Petr
Kde jsou ty doby, kdy tam vařili kuchaři, kteří to opravdu uměli. A "světové názvy" jídel to nezachrání. Je to hlavně o lidech.

Radka
Tuhle restauraci jsme navštívili po hoooodně dlouhé době (pamatuji si z měho dětství, že existovala jakási Venuše) a byli jsme nadšeni!!! Krásné, čisté, vkusné prostředí, stoly, příbory, skleničky - vše vyleštěné a jídlo naprosto parádní (psali jsme i do knihy návštěv). Možná jsme měli na obsluhu štěstí (obsluhovala nás štíhlá slečna s tmavými, nakrátko střiženými vlasy), ale vše bylo skvělé. Jediné mínus, které mě napadá (pokud nějaké musí být!!) byla hlasitá hudba. V podniku probíhala asi nějaká soutěž v tancích, znělo to místy jako techno - to nám moc nesedělo. Ale co se restaurace týká, není co vytknout. Nádhera!!!

CTIBOR CIKAN
PROSTŘEDI SUPER !

Kateřina
Obsluha nepříjemná, neschopná dvakrát zapomněla objednávku pro dvě osoby (v čase 18h nebyl takovy nával lidí, aby nestihali). Výběr jidla minimalni. Maso špatně tepelně zpracované. Po návštěvě teto restaurace nás trapili dva dny střevní potíže. Rozhodně nedoporučuji.