Restaurace Ostrava

Restaurace The Pub Ostrava

Ostrava > Moravská Ostrava a Přívoz > Restaurace The Pub
Restaurace The Pub
Jantarová 13, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-22:00
Pá 11:00-24:00
So 12:00-24:00
Ne zavřeno

V restauraci The Pub zažijete dobrou zábavu, dostane dobré pivo a královsky se najíte. V The Pub si můžete načepovat nepasterizované pivo z tanků úplně sami u samoobslužných stolů. Rezervovat místo si můžete online přes web restaurace nebo klasicky po telefonu.


Fotografie restaurace

Restaurace The PubRestaurace The PubRestaurace The Pub


Restaurace The Pub - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Karel.S
vedouci restaurace arogantni,vyhazuje hosty,i když mají rezervaci.Restauraci nedoporučeji!!!!!!!!!

Hawkeye_
Very poor and slow service. I remember better times in this pub. Can't recommend anymore!

Jakub H.
Burger 5/10 , pulled pork 6,5/10 , zebirka 5/10 - burgery prumerne neurazi.

Aleš K.
Pátek večer,Pub plný a na obsluhu 2 osoby. Nestíhali roznaset pivo ani jídlo. Jídlo standardní kvality ale servis to zabil. Vubec nefunguje sloupek na stole takže cokoliv potřebujete musíte obsluhu.

Matúš K.
I like The Pub idea of restaurant, burger tasts very good, you can take you beer direct on your table, what an unique idea! I recomended! 👍

Pavel J.
Pomala obsluha.

Jiri K.
Super hospoda s moznosti vlasniho nacepovani piva

Jiri Z.
The best wings and beeeeer

Michal K.
Vlastně má své důvody, proč téhle frenčíze držet palce. Úroveň často převyšující okolí.

Tereza
Taková franšíza bez duše. Nenadchne, neurazí. Průměr.

Alena K.
Když si objednám jalapeňo burger,očekávám,že bude ostrý a s chilli, bohuzel. Navíc domácí deklarovaná housky se rozpadaly a taktéž maso, ve výsledku z toho byla drobiva hromádka.Obsluha byla příjemná.

Đaniel .
Perfektni posezeni s vybornym jidlem ;) stala se mi zde takova neprijemnost kdyz jsem s pritelkyni cekal asi hodinu na jidlo tak po osloveni obsluhy bya na omluvu plznicka zdarma... Doporucuji!

Tomáš G.
Výborná obsluha super jidlo !!!

Jan M.
Celkem v pohodě pub. Pivo a jídlo ok. Vhodné firemní večírek i jen tak. U stolu jsou výčepy, dělají i menu ale ještě jsem neměl. Za mě dobrý.

kriky K.
Posledně, když měli burgery v menu, přišli jsme něco málo po dvanácté a burgery nebyly. S rychlostí obsluhy je to tam neuvěřitelné. Závěrem už mě tam dlouho neuvidí, leda by změnili přístup k lidem.

Nikos K.
Doposud nejlepsi plzen, jidlo fajn, ikdyz..

Jan M.
Obsluha se zlepšila, jsou pozorní a ptají se, zda vám chutnalo.

Jiri N.
Burger byl zklamání, maso chuťově nic moc, slanina hrozná, a sýr taky. Nechci být rýpal, snaží se, ale je třeba zapracovat ještě. Měli na menu spoustu dalších věcí. Pozice dobrá, čisto, obsluha OK.

Michal R.
Člověk si tady může sám načepovat pivo, což kdejaký pivař ocení. Dobré umístění, příjemné venkovní posezení v areálu Nová Karolína. Stále denní menu !

Ondřej V.
I když je možnost čepování piva samo o sobě výborná věc,není to ůplně ono.To pivo prostě postrádá svůj temperament.Doporučuji si ho obědnat přímo na baru. Zároveň doporučuji nachos a belgické hranolky

Vendula R.
Poté, co odešli školitelé a zůstala obsluha z Ostravy je zde vidět velký rozdíl. Obsluha pomalá, nosí ke stolu jednotlivá jízdla s prodlevou. Pauza mezi polévkou a hlavním v době menu víc než 10 minut

Štěpán B.
Doporučuji pro fanoušky piva, burgerů a vepřových žebírek. Samočep a mnoho obrazovek pro sportovní přenosy. Poslední dobou obsluha trochu pomalejší, můžete ji však přivolat z informačního panelu.

Michal .
Čepuješ si pivko sám a na projektoru je vidět, kolik, který stůl vypil. Funguje to podobně jako v bývalé hospůdce U doktora. Nedávno tam tekla Plzeň, ale třeba to střídají.

Honza P.
Pilsner Urquell tady není moc dobrý, obsluha špatná.

Mirek .
Super obsluha, dobré jídlo a pivo :-)

Jan M.
Zažádejte si o club kartu u obsluhy, můžete na ni sbírat vypitá piva a budete mít každé 10.menu zdarma. To se vyplatí

Jan M.
Super hospůdka s dobrým pivem, které si můžete načepovat sami. Pokud váháte, zeptejte se obsluhy nebo mrkněte na zadní stranu menu, je tam návod.