Restaurace Ostrava

Restaurace Puls Ostrava

Ostrava > Ostrava Jih > Restaurace Puls
Restaurace Puls
Ruská 135, Ostrava - Jih
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-19:00
So zavřeno
Ne zavřeno
Tel: 596 790 661
734 747 954
Jídelníček restaurace
www.restauracepuls.cz

Restaurace Puls je v Ostravě známá především pro svoji výbornou mezinárodní kuchyni. Parkovat můžete pohodlně před restaurací a s celkovou kapacitou 100 míst, zde najdete téměř vždy volné místo. V restauraci je Wifi zdarma. Restaurace Puls také zajišťuje rozvoz poledního menu až do domu.


Fotografie restaurace

Restaurace PulsRestaurace PulsRestaurace Puls


Restaurace Puls - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Eva
Restaurace vypadá hezky. Ale tím všechna pozitiva končí. Když jsem v neděli 10.2.2019 navštívila Vaši "restauraci", tak po 15 minutách naprostého přehlížení jsem byla nucena si obsluhu doslova přivolat. Obsluha neochotná... A ať se na mě nikdo nezlobí, ale jak si můžete říkat restaurace, když nemáte ani jídelní lístek (alespoň mi nebyl na vyžádání poskytnut). Když jsem se následně ptala, co tedy máte za jídla, tak v čase 11:30 hod., tedy v době, kdy se i v podprůměrných hostinských zařízeních podávají obědy, mi bylo sděleno, že vše již došlo, že již žádná jídla nemáte!!! Ano. V sousední Ostravar Aréně probíhal Fed Cup. Dal se očekávat zvýšený počet hostů. Schopný provozovatel by této příležitosti využil ve svůj prospěch. Vy jste naprosto zklamali. Za mě jedno velké NEDOPORUČENÍ!!!

Jana
Od r. 2018, kdy byly vyměněny stávající servírky za děvčata, která tuto činnost nikdy neprováděla a nedokáží si zapamatovat, co si kdo objedná, to jde s tímto podnikem z kopce. Na jídlo čekáte klidně i hodinu, aby Vám nakonec vnutili to, co jste si vůbec neobjednali, a to se v mezičase několikrát zastaví u vašeho stolu, aby se zeptali, jaké jídlo jste vlastně chtěli. Hrůza. Začneme chodit jinam.

Pavla
Už dvakrát mi nedovezli jídlo,nečekejte omluvu ,restaurace děla mrtvého brouka .

Karla Zábojová
Příjemné prostředí, ale tím to končí. Obsluha se tváří, že jsme tam na obtíž. Jídlo : hranolky tvrdé, vysušené a místo omluvy se servírka otočí zády a odchází. Do této restaurace již nikdy a přitom stačí tak málo: ochota a úsměv ( jídlo se někdy nepodaří, ale přístup personálu dělá hodně).