Restaurace Ostrava

Restaurace Puls Ostrava

Ostrava > Ostrava Jih > Restaurace Puls
Restaurace Puls
Ruská 135, Ostrava - Jih
Otevírací doba
Po-Pá 07:00-19:00
So zavřeno
Ne zavřeno
Tel: 596 790 661
734 747 954
Jídelníček restaurace
www.restauracepuls.cz

Restaurace Puls je v Ostravě známá především pro svoji výbornou mezinárodní kuchyni. Parkovat můžete pohodlně před restaurací a s celkovou kapacitou 100 míst, zde najdete téměř vždy volné místo. V restauraci je Wifi zdarma. Restaurace Puls také zajišťuje rozvoz poledního menu až do domu.


Fotografie restaurace

Restaurace PulsRestaurace PulsRestaurace Puls


Restaurace Puls - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Jana
Od r. 2018, kdy byly vyměněny stávající servírky za děvčata, která tuto činnost nikdy neprováděla a nedokáží si zapamatovat, co si kdo objedná, to jde s tímto podnikem z kopce. Na jídlo čekáte klidně i hodinu, aby Vám nakonec vnutili to, co jste si vůbec neobjednali, a to se v mezičase několikrát zastaví u vašeho stolu, aby se zeptali, jaké jídlo jste vlastně chtěli. Hrůza. Začneme chodit jinam.

Pavla
Už dvakrát mi nedovezli jídlo,nečekejte omluvu ,restaurace děla mrtvého brouka .

Karla Zábojová
Příjemné prostředí, ale tím to končí. Obsluha se tváří, že jsme tam na obtíž. Jídlo : hranolky tvrdé, vysušené a místo omluvy se servírka otočí zády a odchází. Do této restaurace již nikdy a přitom stačí tak málo: ochota a úsměv ( jídlo se někdy nepodaří, ale přístup personálu dělá hodně).