Restaurace Ostrava

Restaurace Parlament Ostrava

Ostrava > Ostrava Poruba - centrum > Restaurace Parlament
Restaurace Parlament
Maďarská 14, Ostrava - Poruba
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-24:00
Pá-So 11:00-02:00
Ne 11:00-22:00

Dobrá lokalita v centru a skvělé místečko, kde si můžete dát pivečko, dobré jídlo a příjemně poklábosit. Zajděte si do restaurace Parlament na dobré jídlo za lidové ceny. V letních měsících je zde otevřená i zahrádka.


Fotografie restaurace

Restaurace ParlamentRestaurace Parlament


Restaurace Parlament - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Michal
Po dnešku otŕesná zkušenost s číšnicí - tou malou. Je drzá, sprostá a nakonec nás okradla...do parlamentu chodím od devadesátých let, kdy se otevřelo. Již nikdy...škoda. druhá paní číšnice pravý opak. Velmi příjemná

Marie N.
Po výdýchání,(skvělá vizitka). Chtěla jsem pozvat syna který přijel ze zahraničí na dobré pivo a jídlo."Paní servírce děkuji" Aby věděla 10.11.2018

Marie N.
Až na dnešní(10.11.2018) sprostou a dámskou obsluhu jídlo dobré,jako vždy,

Lukáš L.
Restaurace mě naprosto zklamala. Obsluha byla drzá a po sdělení důvodu nezaplacení dýška mi nadávala. Ten důvod byl zkyslý vývar, neochota nachystat dopředu zarezervovaný salon a hrozná obsluha.

Filip .
Rozhodně nedoporučuji

Tomáš M.
Poslední roky se zlepšili. Politicky asociované jídla. Velká část jsou věci z friťáku, ale ne vše. Velké porce, dobré ceny. Vevnitř vždy zahuleno, ale venku to není moc lepší. Často pivo v kofole.

Werki
Na čepu výborný tankový Radegast 12. Točí i desítku a v sezóně speciály od Radegastu.

Werki
Free WiFi, bez hesla.