Restaurace Ostrava

Restaurace Ikea Ostrava

Ostrava > Ostrava Jih > Restaurace Ikea
Restaurace Ikea
Rudná ul. 110, Ostrava - Jih (Avion Shopping Park)
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-21:00

Kdo by neznal jídlo z populární restaurace v Ikea. Masové švédské kuličky, výborné dezerty, polévky, saláty a spoustu dalšího za výborné ceny. V restauraci jsou pravidelně nové a nové speciality. Pro děti zde mají dětské stoličky, sedačky a také dětská menu.


Fotografie restaurace

Restaurace Ikea


Restaurace Ikea - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Michal
Do kavárny po dnešní návštěvě již nepůjdu, stoly ušpiněně, uklízečka po žádosti o utření dotčená. Když jsem odnášel použité nádobí a tác do stojanu, trvala na rozdělení nádobí do stojanů u kavárny a zbytek nádobí do stojanů u restaurace. Nejsem zvědavý na buzeraci od uklízečky. V Avionu je dost kaváren, kde se k zákazníkovi chovají normálně.

Jaroslava B
Restaurace je celkem pěkná, i když v minulosti byla lepší. Chybí koutky pro děti. Snídaně bývaly lepší, jídlo je chutné, ale výběr malý a polední menu chybí. Prostě už není to co bývalo.

Jaroslava
Restaurace je pěkná, bývala lepší, hlavně koutky pro děti. Výběr jídla se zhoršil ne co do kvality, ale výběr a denní menu chybí. Snídaně byly v minulosti také lepší. Prostě už to není to, co to bývalo.

Danka
po rekonstrukci se hodně zhoršila nabídka mnoho jídel ubylo ,hlavně saláty ,lososové mísy a různé jiná jídla,menu taktéž se zhoršilo pokud jde o různé nudličky vepřové,krůtí apod ,aby je na talíři hledal

Milada R.
Restauraci navštěvujeme, jak snídaně, tak občas i o oběd jsou chutné a v příjemném prostředí. Děkujeme.