Restaurace Ostrava

Restaurace Blesk Ostrava

Restaurace Blesk
28. října 149, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Otevírací doba
Po-Čt 08:00-23:00
Pá 08:00-24:00
So 10:00-24:00
Ne 10:00-22:00
Tel: 731 587 872

Restaurace a pivnice Blesk je klasická česká hospůdka s nabídkou českých jídel a dobrého piva. Každý den si zde můžete pochutnat na 3 druzích poledního menu za levné peníze. Restaurace Blesk bych doporučil každému milovníkovi piva, který má rad kus poctivého jídla.


Fotografie restaurace

Restaurace BleskRestaurace BleskRestaurace Blesk


Restaurace Blesk - hodnocení, recenze restaurace, jídla

Byly jste v restauraci spokojeni? A pokud ne, proč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Děkujeme za každý Váš názor.
Marie Svobodová
Dne 27.12. 2019 jsme byli u vás a jsme nadmíru spokojení. Měli jsme rezervaci ve Velkém salonku - 20 osob, je možné i více, do 30 osob.Musím jen chválit: perfektní a rychlá komunikace s panem Vašíčkem-šéfem, krásné prostředí, výborné jídlo a pití, milý a ochotný personál. Ideální pro jakékoliv oslavy. MOC DĚKUJEME, DOPORUČUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marie Svobodová, Ostrava

Josef G.
Výborné meníčko i s pivem za stovku + free WiFi , rychlá a sympatická obsluha.

Kristián K.
Nejlepsi cesnecka, skvely poctivy vyvar, menicko i minutky vyborne, dokonce i tatarku maji domaci. Vzhledem tato hospa neokouzli, ale kuchar je skvely a na pivo se neceka.

Kristián K.
Nejlepsi cesnecka a Skvely tankovy Ostravar

Jan M.
Smůla nebo klasika? Sem jen omylem, zelňačka pochybné konzistence, nudličky zase vůně. Jestli máte úctu k sobě, nic vás nepřesvědčí, abyste už příště šli jinam. Vzhledem 4.cenová. Zde naposledy.

Michal B.
Levné avšak nepříliš chutné menu.

quazilisk
Funční free WiFi (bez hesla) potěší.

Andrej B.
Nově otevřeno po rekonstrukci, tankový Ostravar jako dříve.